Chiro JOMESA

Chiro JOMESA Geel-Punt

 

Op het programma 2016-2017

Chiro Punt op kerstmarkt Geel

Beste oudleiding/familie/vrienden

Op 28 november 2016 is Maria Peeters, oprichtster van Chiro meisjes Punt overleden. Wij willen haar in naam van Chiro Punt bedanken voor wat ze gedaan heeft. Haar boodschap was duidelijk: "Wij hebben overvloed, mijn straatkinderen in Congo hebben honger…

Op 17 en 18 december staan wij op de kerstmarkt in Geel. Wij hebben besloten om de opbrengst van zondag 18 december integraal te geven aan de straatkinderen van Kankala, Congo. Als bedanking aan Maria. Want zonder haar hadden we misschien nooit zoveel mooie momenten mee kunnen maken op Chiro Punt.

Je kan ons vinden voor de Vewo.

Hopelijk tot op de kerstmarkt!

Groetjes

De leiding van Chiro Punt

P.S.: Ook Chiro Punt kan nog wat centjes gebruike, dus jullie zijn op zaterdag natuurlijk ook allemaal welkom!

Link naar ons Facebook evenement: https://www.facebook.com/events/209250859513429/

Meer info over de organisatie: http://www.vriendenvankankala.com

We gaan er weer een groot feest van maken met een heel groot assortiment aan jeneversmaken, heerlijke chocomelk, gluhwein en poffertjes

Je kan onze kraam vinden voor de VEWO

DUS
- Meer dan 20 jeneversmaken
- Warme verse chocomelk
- Gluhwein (eventueel met amaretto)
- Poffertjes
- !! Extra kraam om hamerke klop te spelen!!

Wie zijn we ?

 

Wel, we zijn een toffe bende kinderen en leiding bijeen zoals de afkorting Jomesa al doet vermoeden : Jonge mensen samen.
Iedereen vanaf het 1e leerjaar tot het 6e middelbaar is er welkom en je wordt er ondergedompeld in de leuke wereld van spelletjes, samenzijn en vriendschap op elke zondagnamiddag van 14.00 – 17.00 uur achter de jongensschool. We vermaken er ons in het nabijgelegen bos, op onze lokalen boven de school keuvelen we rustig wat bij of we proberen de nieuwste spelletjes uit op de speelplaats.

De samenstelling van de leiding vind je hieronder.
De vergaderingen gaan door elke zondag van 14u tot 17u. De oudere groepen vergaderen iets langer.

Leiding Chiro Punt

  Voornaam Naam e-mailadres Telefoon Afdeling
                         
  Anaïs Janssens anaisjanssens@outlook.com 0494/404818 Jommekes - Hoofdleiding
                         
                         
  Dries Geukens Geukensdries@hotmail.com  0497/248045 Jommekes
                         
                         
  Tiemen Moelants moelantst99@gmail.com 0479/575062 Jommekes
                         
                         
  Siebe Ossenblok

s.ossenblok@hotmail.com

0496/877851 Jommekes
                         
                         
  Hanne Branckaerts hanne.branckaerts@outlook.com 0479/135481 Speelclub
                         
                         
  Margit Hannes margit_hannes@hotmail.com 0488/444881 Speelclub
                         
                         
  Charlotte Peeters   0498/302408 Speelclub
                         
                         
  Julie Verachtert julieverachtert9@gmail.com 0493/707179 Speelclub
                         
                         
  Jonas Proost

jonas.proost@gmail.com

0471/342299 Speelclub
                         
                         
  Joren Branckaerts joren.branckaerts@hotmail.com 0498/781184 Rakwi
                         
                         
  Niels Van de Ven niels-481@hotmail.com 0488/714374 Rakwi
                         
                         
  Vince Geudens vince.geudens4@gmail.com 0491/254600 Rakwi
                         
                         
  Gilles Liekens gillesliekens16@gmail.com 0499/435627 Rakwi
                         
                         
  Sarai Liekens sarai.liekens@hotmail.com 0489/404692 Rakwi
                         
                         
  Lore Crauwels lore.crauwels@hotmail.com 0472/284334 Keti´s
                         
                         
  Michaël Gebruers michaelgebruers@outlook.com 0496/150515 Keti´s
                         
                         
  Boris Bastiaens boris.bastiaens@hotmail.com 0470/056079 Keti´s
                         
                         

VB

Kurt De Cnodder kurtdecnodder1@gmail.com 0477/370801  Volwassen begeleider

Contactinfo

Contactpersonen

Hoofdleiding
Anais Janssens
Witbolstraat 12
2440 Geel
0494/404818

Vince Geudens
Larumseweg 141
2440 Geel Larum
04
91/254600
 

 

Links