Chiro JOMESA

Chiro JOMESA Geel-Punt

Chiro Jomesa Punt vind je ook terug op Facebook. Vind onze Facebookpagina leuk.

Op het programma 2017-2018

Wie zijn we ?

 

Wel, we zijn een toffe bende kinderen en leiding bijeen zoals de afkorting Jomesa al doet vermoeden : Jonge mensen samen.
Iedereen vanaf het 1e leerjaar tot het 6e middelbaar is er welkom en je wordt er ondergedompeld in de leuke wereld van spelletjes, samenzijn en vriendschap op elke zondagnamiddag van 14.00 – 17.00 uur achter de jongensschool. We vermaken er ons in het nabijgelegen bos, op onze lokalen boven de school keuvelen we rustig wat bij of we proberen de nieuwste spelletjes uit op de speelplaats.

De samenstelling van de leiding vind je hieronder.
De vergaderingen gaan door elke zondag van 14u tot 17u. De oudere groepen vergaderen iets langer.

Jongensleiding Chiro Punt

  Voornaam Naam adres GSM e-mail
                         
  Michaėl Gebruers Helleblok 36 0496/150515 michaelgebruers@outlook.com
                         
                         
  Joren Branckaerts Velveken 102B 0498/781184 joren.branckaerts@hotmail.com
                         
                         
  Dries Geukens  Larumseweg 123 0497/248045 geukensdries@hotmail.com
                         
                         
  Gilles Liekens Doornboomstraat 51 0499/435627 gillesliekens123@gmail.com
                         
                         
  Tiemen Moelants Stokt 61  0478/575062 timboy-1999@hotmail.com
                         
                         
  Vince Geudens Larumseweg 141  0491/254600 vince.geudens4@gmail.com
                         
                         
  Jonas Proost

Rauwelkoven 105

0471/342299 jonas.proost@hotmail.com
                         
                         
  Siebe Ossenblok

Rauwelkoven 155B

0496/877851 rien.chris@telenet.be
                         
                         
  Boris Bastiaens Velveken 6A 0470/056079 yverstrepen.magg@skynet.be
                         
                         
  Niels Van de Ven Bell-Telephonelaan 6 Oevel 0488/714374 nielsv02@gmail.com
                         
                         

VB

Kristof Vandesande Tessenderloseweg 21 0476/390517  kristof.vandesande@gmail.com

Meisjesleiding Chiro Punt

  Voornaam Naam adres GSM e-mail
                         
  Hanne Branckaerts Velveken 102B 0479/135481 hanne.branckaerts@hotmail.com
                         
                         
  Sarai Liekens Steenovens 35 0489/404692 sarai.liekens@hotmail.com
                         
                         
  Charlotte Peeters Velveken 102A 0498/302408 charlottepeeters2009@hotmail.com
                         
                         
  Julie Verachtert  Vogelzang 41 0493/707179 topkeeper_julie@hotmail.com
                         

Contactinfo

Contactpersonen

Hoofdleiding
Vince Geudens
Larumseweg 141
2440 Geel Larum
04
91/254600

Algemeen mailadres Chiro Punt chiro.punt@gmail.com
 

 

Links