Chiro JOMESA

Chiro JOMESA Geel-Punt

 

Op het programma 2013-2014

Augustus

Zondag 25 augustus: ééndagsreis

Vorige activiteiten

Augustus

Zondag 25 augustus: ééndagsreis

Juli

21-31 Juli: Kamp in Kalmthout

Juli

Mei

Zaterdag 4 mei: Volleybaltoernooi

April

Zondag 21 april: Familiezondag
Zondag 21 april was het geen gewone chiro, maar was het familiezondag. Dit wil zeggen dat we met het hele gezin van 14:00 tot 17:30 naar de chiro mochten komen. We speelden samen met de ganse familie leuke spelletjes.

Bekijk hier de foto´s van spelende mama´s en papa´s samen met hun chiro-kinderen.

Wie zijn we ?

 

Wel, we zijn een toffe bende kinderen en leiding bijeen zoals de afkorting Jomesa al doet vermoeden : Jonge mensen samen.
Iedereen vanaf het 1e leerjaar tot het 6e middelbaar is er welkom en je wordt er ondergedompeld in de leuke wereld van spelletjes, samenzijn en vriendschap op elke zondagnamiddag van 14.00 – 17.00 uur achter de jongensschool. We vermaken er ons in het nabijgelegen bos, op onze lokalen boven de school keuvelen we rustig wat bij of we proberen de nieuwste spelletjes uit op de speelplaats.

De samenstelling van de leiding vind je hieronder.
De vergaderingen gaan door elke zondag van 14u tot 17u. De oudere groepen vergaderen iets langer.

Leiding Chiro Punt

  Voornaam Naam e-mailadres Geboortedatum Afdeling
                         
1 Giese Liekens giesee@live.be 1/08/1994 Jommekes
                         
                         
2 Hélène De Pooter helijnn@hotmail.com 30/01/1993 Jommekes
                         
                         
3 Emmelien Bens emmelien_bens@hotmail.com 10/02/1991 Jommekes - Hoofdleiding
                         
                         
4 Stien Binnemans stien.binnemans@hotmail.com 15/05/1992 Speelclub
                         
                         
5 Klara Buyens klara_buyens@msn.com 12/05/1994 Speelclub
                         
                         
6 Lore Crauwels lore.crauwels@hotmail.com 16/09/1994 Speelclub
                         
                         
7 Evelien Belmans evelienbelmans@hotmail.com 24/09/1992 Rakwi
                         
                         
8 Charlotte Verachtert charlotteverachtert@hotmail.be 8/04/1994 Rakwi
                         
                         
9 Michaël Gebruers michaelgebruers@hotmail.com 28/06/1994 Rakwi
                         
                         
10 Celine Diels celinediels@hotmail.com 21/12/1990 Tito
                         
                         
11 Anaïs Janssens anaisjanssens@outlook.com 3/10/1994 Tito
                         
                         
12 Stef Belmans stefbelmans@hotmail.be 8/06/1994 Tito
                         
                         
13 Annabel Goris annabel.goris@gmail.com 25/07/1994 Aspi
                         
                         
14 Margit Hannes gitje_fritje@hotmail.com 1/03/1993 Aspi
                         
                         
15 Babette Hannes babette_hannes@hotmail.com 12/07/1992 Aspi
                         
                         

VB

Kurt De Cnodder kurtdecnodder@skynet.be   Volwassen begeleider

Contactinfo

Contactpersonen  (adressen zie boven)

Hoofdleiding
Emmelien Bens
Meeuwstraat 4
2440 Geel
014/58.49.60 - 0496/155557

 

Links