Chiro JOMESA

Chiro JOMESA Geel-Punt

 

Op het programma 2013-2014

Juli 2014

5 juli 2014: Openluchtbal
21 juli - 31 juli 2014 : Kamp te Langdorp

Augustus 2014

Zondag 31 augustus 2014: Eendagsreis
 

Wie zijn we ?

 

Wel, we zijn een toffe bende kinderen en leiding bijeen zoals de afkorting Jomesa al doet vermoeden : Jonge mensen samen.
Iedereen vanaf het 1e leerjaar tot het 6e middelbaar is er welkom en je wordt er ondergedompeld in de leuke wereld van spelletjes, samenzijn en vriendschap op elke zondagnamiddag van 14.00 – 17.00 uur achter de jongensschool. We vermaken er ons in het nabijgelegen bos, op onze lokalen boven de school keuvelen we rustig wat bij of we proberen de nieuwste spelletjes uit op de speelplaats.

De samenstelling van de leiding vind je hieronder.
De vergaderingen gaan door elke zondag van 14u tot 17u. De oudere groepen vergaderen iets langer.

Leiding Chiro Punt

  Voornaam Naam e-mailadres Geboortedatum Afdeling
                         
  Evelien Belmans evelienbelmans123@hotmail.com 24/09/1992 Jommekes - Hoofdleiding
                         
                         
  Babette Hannes babette_hannes@hotmail.com 12/07/1992 Jommekes
                         
                         
  Klara Buyens klara_buyens@msn.com 12/05/1994 Speelclub
                         
                         
  Anaïs Janssens anaisjanssens@outlook.com 3/10/1994 Speelclub
                         
                         
  Lore Crauwels lore.crauwels@hotmail.com 16/09/1994 Rakwi
                         
                         
  Giese Liekens giesee@live.be 1/08/1994 Rakwi
                         
                         
  Charlotte Verachtert charlotteverachtert@hotmail.be 8/04/1994 Tito
                         
                         
  Stef Belmans stefbelmans@hotmail.be 8/06/1994 Tito
                         
                         
  Margit Hannes gitje_fritje@hotmail.com 1/03/1993 Keti
                         
                         
  Michaël Gebruers michaelgebruers@hotmail.com 28/06/1994 Aspi
                         
                         
  Annabel Goris annabel.goris@gmail.com 25/07/1994 Aspi
                         
                         

VB

Kurt De Cnodder kurtdecnodder@skynet.be   Volwassen begeleider

Contactinfo

Contactpersonen  (adressen zie boven)

Hoofdleiding
Evelien Belmans
Bulestraat 87
2250 Olen
 014/21.53.78 -  0497/670686

 

Links