Chiro JOMESA

Chiro JOMESA Geel-Punt

 

Op het programma 2014-2015

Juli 2015

21/07-31/07 Kamp

Onze Chiro ging dit jaar op kamp in Bilzen. Met als kampthema "Wat als..." maakten ze er een spetterende, schitterende week van.
Ondanks de regen af en toe, kon niets de pret bederven.
Als groep zijn ze er weer al sterker uitgekomen en dit dankzij een prima leiding, fijne kookouders die de magen wisten te vullen en een goede VB.
Op de laatste avond was er een spetterend kampvuur, waar jong en oud hun nummertjes ten beste brachten.
We zagen dat het goed was en kijken uit naar een heel nieuw en fijn werkjaar.

Wie zijn we ?

 

Wel, we zijn een toffe bende kinderen en leiding bijeen zoals de afkorting Jomesa al doet vermoeden : Jonge mensen samen.
Iedereen vanaf het 1e leerjaar tot het 6e middelbaar is er welkom en je wordt er ondergedompeld in de leuke wereld van spelletjes, samenzijn en vriendschap op elke zondagnamiddag van 14.00 – 17.00 uur achter de jongensschool. We vermaken er ons in het nabijgelegen bos, op onze lokalen boven de school keuvelen we rustig wat bij of we proberen de nieuwste spelletjes uit op de speelplaats.

De samenstelling van de leiding vind je hieronder.
De vergaderingen gaan door elke zondag van 14u tot 17u. De oudere groepen vergaderen iets langer.

Leiding Chiro Punt

  Voornaam Naam e-mailadres Geboortedatum Afdeling
                         
  Giese Liekens giesee@live.be 1/08/1994 Jommekes
                         
                         
  Joren Branckaerts joren.branckaerts@hotmail.com 10/05/1996 Jommekes
                         
                         
  Evelien Belmans evelienbelmans123@hotmail.com 24/09/1992 Speelclub - Hoofdleiding
                         
                         
  Lore Crauwels lore.crauwels@hotmail.com 16/09/1994 Speelclub
                         
                         
  Dries Geukens Geukensdries@hotmail.com  11/09/1996 Speelclub
                         
                         
  Charlotte Verachtert charlotteverachtert@hotmail.be 8/04/1994 Rakwi
                         
                         
  Michaël Gebruers michaelgebruers@hotmail.com 28/06/1994 Rakwi
                         
                         
  Anaïs Janssens anaisjanssens@outlook.com 3/10/1994 Tito - Hoofdleiding
                         
                         
  Margit Hannes gitje_fritje@hotmail.com 1/03/1993 Tito
                         
                         
  Stef Belmans stefbelmans@hotmail.be 8/06/1994 Aspi
                         
                         
  Klara Buyens klara_buyens@msn.com 12/05/1994 Aspi
                         
                         

VB

Kurt De Cnodder kurtdecnodder@skynet.be   Volwassen begeleider

Contactinfo

Contactpersonen

Hoofdleiding
Evelien Belmans
Bulestraat 87
2250 Olen
 014/21.53.78 -  0497/670686

Anais Janssens
Witbolstraat 12
2440 Geel
 

 

Links