Chiro JOMESA

Chiro JOMESA Geel-Punt

 

Op het programma 2015-2016

Juli 2016

zaterdag 2 Juli 2016: Openluchtbal Punt!

21 tot 31 juli 2016: Kamp in Meeuwen-Gruitrode

Wie zijn we ?

 

Wel, we zijn een toffe bende kinderen en leiding bijeen zoals de afkorting Jomesa al doet vermoeden : Jonge mensen samen.
Iedereen vanaf het 1e leerjaar tot het 6e middelbaar is er welkom en je wordt er ondergedompeld in de leuke wereld van spelletjes, samenzijn en vriendschap op elke zondagnamiddag van 14.00 ľ 17.00 uur achter de jongensschool. We vermaken er ons in het nabijgelegen bos, op onze lokalen boven de school keuvelen we rustig wat bij of we proberen de nieuwste spelletjes uit op de speelplaats.

De samenstelling van de leiding vind je hieronder.
De vergaderingen gaan door elke zondag van 14u tot 17u. De oudere groepen vergaderen iets langer.

Leiding Chiro Punt

  Voornaam Naam e-mailadres Geboortedatum Afdeling
                         
  Charlotte Verachtert charlotteverachtert@hotmail.be 8/04/1994 Jommekes
                         
                         
  Ana´s Janssens anaisjanssens@outlook.com 3/10/1994 Jommekes - Hoofdleiding
                         
                         
  Evelien Belmans evelienbelmans123@hotmail.com 24/09/1992 Jommekes - Hoofdleiding
                         
                         
  Stef Belmans stefbelmans@hotmail.be 8/06/1994 Speelclub
                         
                         
  Giese Liekens giesee@live.be 1/08/1994 Speelclub
                         
                         
  Annabel Goris

Annabel.Goris@gmail.com

25/07/1994 Speelclub
                         
                         
  Dries Geukens Geukensdries@hotmail.com  11/09/1996 Rakwi
                         
                         
  Joren Branckaerts joren.branckaerts@hotmail.com 10/05/1996 Rakwi
                         
                         
  Klara Buyens klara_buyens@msn.com 12/05/1994 Tiketi┤s (Tito┤s en Keti┤s)
                         
                         
  Lore Crauwels lore.crauwels@hotmail.com 16/09/1994 Tiketi┤s (Tito┤s en Keti┤s)
                         
                         
  Margit Hannes gitje_fritje@hotmail.com 1/03/1993 Aspi
                         
                         
  MichaŰl Gebruers michaelgebruers@hotmail.com 28/06/1994 Aspi
                         
                         

VB

Kurt De Cnodder kurtdecnodder@skynet.be   Volwassen begeleider

Contactinfo

Contactpersonen

Hoofdleiding
Evelien Belmans
Bulestraat 87
2250 Olen
 014/21.53.78 -  0497/670686

Anais Janssens
Witbolstraat 12
2440 Geel
0494/404818
 

 

Links