GKC

Geelse Korfbal Club (GKC)
Klassementen - Uitslagen Veldkompetitie
Klassementen - Uitslagen Zaalkompetitie
Klassementen - Uitslagen Eindronde Veld
aangesloten bij de Koninklijke Belgische Korfbalbond
Competitie met Senioren, reserven, junioren, scholieren, kadetten, pupillen, miniemen en recreanten (recreatief)
De Korf, het tijdschrift van de korfbalbond
Wegbeschrijvingen naar onze buitenvelden en onze zaal

  

Onze sponsor Leenbakker !

De Antwerpse provinciale sportdienst steunt ons G-Korfbal initiatief via een projectsubsidie !
Bekijk hier onze G-Korfbalfolder.

Tornooi Geelse

Zaterdag 19 mei 2007
Geelse organiseerde op zaterdag 19 mei zijn 14e lentetornooi. U vindt hier de uitslagen en de foto´s.

14e GKC Lentetornooi
 
Jeugd
Miniemen - Pupillen - Cadetten - Scholieren

Recreanten

G-korfbalteams

Zaterdag 19 mei 2007

U vindt hier de uitslagen en de foto´s.

Nieuws

Hernieuw uw lidmaatschap bij GKC
Doe uw overschrijving voor 27 mei op rekeningnummer 850-8220197-27 van Geelse Korfbalclub

met vermelding van de naam (of namen) van de spelers waarvoor betaald wordt en de vermelding lidgeld 2007-2008.
Bezorg je ploegleider het strookje uit het GKCeeke of stuur hem/haar een e-mail.
De lidgelden bedragen

G-korfballers betalen pas in september wanneer zij vanuit Avalympics/GKC een brief meekrijgen.
Doe deze overschrijving tijdig anders word je geschrapt van de lijsten van KBKB.
Dan kan je in het begin van het seizoen niet meespelen en moet je administratieve kosten bij betalen !

Scholieren genieten van het zonnetje (ipv te trainen)

Cadetten vieren behalen fair-playbeker op tornooi Geelse

Miniemen op training
De laatste weken mogen wij elke training weer meer jonge spelertjes begroeten.
Op het tornooi trokken zij reeds zeer goed hun streng.

De laatste wedstrijden van het seizoen

GKC Scholentornooi mei 2007

G-Korfbal 2-palentornooi Schoten
Onze G-korfballers namen op 30 april deel aan een 2-palentornooi in Schoten.

Zaterdag 24 februari: Korfbal Karnavalbal met verkiezing van prins en prinses karnaval

Het was een keicool, megabangelijk karnavalbal met verkiezing van prins en prinses karnaval.
De foto´s kunnen hier bekeken worden.

GKC in rouw
GKC betuigt zijn innige deelneming aan Walter, Maria, Els en Ann Roodhooft en hun familie bij het overlijden van Stanske Lievens, moeder van Walter Roodhooft.

Onze G-Korfballers tijdens hun 2e onderlinge wedstrijd in zaal

Onze G-Korfballers tijdens hun eerste onderlinge wedstrijd in zaal

Filmpje zaalwedstrijd Zele 03 - Geelse gemaakt door Koen Douw

Download het filmpje op je PC, let wel het is 123 MB groot, dus het kan wel even duren maar het is wel van betere kwaliteit en draait in een groter venster. Dus voor zij die er niet genoeg van kunnen krijgen, downloaden maar.

De seniorenploeg in zaal na de overwinning tegen Atlantis

Myriam Bergmans lid van het dagelijks bestuur van de Geelse Sportraad
Op 20 december werden de 15 leden voor het dagelijks bestuur van de Geelse Sportraad verkozen uit de 25 kandidaturen. Onze voorzitter Myriam werd verkozen zodat GKC de volgende 6 jaren mee zal kunnen werken aan de uitbouw van het Geelse sportbeleid. Myriam, proficiat met de verkiezing.

Peter Weckx eindigt 4e in de verkiezing van Geelse sportman 2006
Peter Weckx één van onze trouwe G-korfballers en redactielid van ons GKC'ke, is door de stad Geel genomineerd als sportfiguur van het jaar in functie van zijn 60 lange afstandslopen op één jaar!! Hij eindigde op 5 luttele puntjes van de winnaar op de 4e plaats. Met het team van Klimop haalde hij echter de titel binnen van sportploeg van het jaar. Proficiat Peter.

Jan Flamand op wereldreis

Jan en zijn vriendin Fie bezochten Nepal, Vietnam, Bangkok, de Fiji´s, Nieuw-Zeeland, Tasmanië, Australië en Indonesië. Ondertussen zijn ze terug in België. Je kan hun wereldreis herbeleven op www.bigtrippers.blogspot.com.

Zoals je kan zien is Jan nog steeds dezelfde gebleven ondanks invloeden van Maori´s e.a.

Na zijn exploten in Algerije is Jan nu op wereldreis vertrokken.
Op maandag 11 december nam hij samen met zijn Sofie vlucht BA389 in Zaventem.
Ergens midden juni 2007 zijn zij daar terug geland.
Tijdens die 6 maanden bezochten zij Australië, Nieuw-Zeeland, Fiji, Vietnam, Nepal en Indonesië.
Op www.bigtrippers.blogspot.com kan je hun reis herbeleven. Een rechtstreeks mailtje kan op bigtrippers7@yahoo.com.

Op het programma

Indeling zaalronde 2007-2008
KCBJ - JOKI - ATLANTIS - GEELSE - ZELE - EKERSE


Uitslagen

Eindronde Veldcompetitie

Alle wedstrijden van de eindronde van de veldcompetitie in een Excel-bestand

Indeling Senioren voor eindronde veldseizoen 2006-2007
Promotie 4B
1 Hove
2 Geelse
3 Hemixem
4 Atlantis

De laatste resultaten en de eerstvolgende wedstrijden van Geelse op de KBKB korfbalsite

Weekend 05-06 mei 2007
Technico - Cadetten  wedstrijd niet betwist
Merksem - Scholieren   0 - 5 forfait
Zondag 06 mei 2007
Atlantis - Senioren   15 - 8
Atlantis - Reserven   5 - 0 forfait

 

Zaterdag 28 april 2007
Cadetten - Scaldis/Minerva A  1 - 4
Reserven - Hove   0 - 5 forfait
Scholieren - Berkenrode  2 - 5
Senioren - Hove  7 - 12


Weekend 21-22 april 2007
Cadetten - Spartacus/Borgerhout   4 - 3
Reserven - Hemixem  0 - 5 forfait
Senioren - Hemixem  11 - 6
Boutersem - Scholieren  2 - 7

 

Woensdag 18 april

Scholieren - Boutersem   4 - 4

Zaterdag 14 april
Cadetten - Technico   1 - 3
Reserven - Atlantis   0 - 5 ff
Scholieren - Merksem  5 - 0 ff
Senioren - Atlantis   6 - 8

Maandag 9 april
Miniemen en cadetten namen deel aan het paastornooi van Vobako.

Met dank aan Angela Peeters voor de doorgestuurde foto´s

Zondag 25 maart
Scaldis/Minerva A - Cadetten    8 - 1
Berkenrode - Scholieren             1 - 3 
Res Hove - Reserven                  6 - 6
Hove - Senioren                           20 - 5

Zondag  18 maart

Hemixem - Reserven    7 - 4
Hemixem - Senioren   11 - 7 
 

Zaterdag 17 maart
Spartacus/Borgerhout - Cadetten   3 - 3

 


Zaalcompetitie

Laatste wedstrijd van de zaalcompetitie

Zondag 04 maart
Boeckenberg B - Cadetten  7 - 4
Atlantis - Scholieren   3 - 2
Atlantis - Senioren   13 - 6

 

Zondag 25 februari
Cadetten - Boutersem   2 - 0
Scholieren - Borgerhout/Spartacus   8 - 2
Senioren - Zele 03  13 - 13

 

Zondag 11 februari
Leuven B - Cadetten  6 - 2
Kapellen - Senioren  22 - 5
Scholieren vrij

 

Zondag 28 Januari
Scholieren - Hoboken-2000 A   2 - 14
Senioren - Fortunis  12 - 6
 

Zondag 21 Januari
Cadetten - Putse B  1 - 10
Scholieren - Merksem  8 - 5
Senioren - Joki  11 - 11


Zondag 14 januari

Cadetten - Boeckenberg B 3 - 3
Scholieren - Atlantis 6 - 7
Senioren - Atlantis 23 - 15

 

Weekend 6-7 januari
Borgerhout/Spartacus - Scholieren  6 - 6
Zele 03 - Senioren  16 - 17
Boutersem - Cadetten  0 - 5

Zondag 17 december
Cadetten - Leuven B 3 - 2
Nadat de scholieren hun eerste overwinning binnenhaalden mochten de cadetten niet achterblijven. Proficiat met de mooie overwinning.
Senioren - Kapellen  9 - 23
Scholieren VRIJ

Zondag 10 december
Hoboken 2000 A - Scholieren   5 - 0 forfait
Fortunis - Senioren   8 - 8
Cadetten  Vrij

Weekend 2-3 december
Putse - Cadetten  9 - 1
Merksem - Scholieren  2 - 3
Wat tijdens de veldkompetitie niet lukte, lukte nu tijdens de eerste zaalwedstrijd wel. Proficiat met jullie eerste overwinning van het seizoen!
Joki - Senioren              15 - 8


Voorronde veldcompetitie

Zaterdag 18 November
Cadetten - Vobako        2 - 4
Scholieren - Putse B     4 - 8

 

Zaterdag 11 November
Cadetten vrij (algemeen forfait Bornem)
Reserve - Bornem Res 8 - 8
Scholieren - Rijko B      2 - 8
Senioren - Bornem        8 - 7

 

Weekend 4 - 5 November
Hove - Cadetten           7 - 1
Hove Res - Reserve  12 - 3
Hove - Senioren          5 - 12 
Scholieren Vrij

 

Zaterdag 28 Oktober
Cadetten - Hove   0 - 2

 

Weekend 21- 22 oktober

Vobako B - Scholieren   2 - 0
Kwik B - Cadetten           2 - 2

KCBJ Res - Reserven    0 - 5 ff  afgelast
KCBJ - Senioren            9 - 8

 

Zaterdag 14 oktober

Cadetten - O.Anderlecht  5 - 0 ff
Reserve - Loenhout res  0 - 5 ff
Scholieren - RKC  1 - 4
Senioren - Loenhout  8 - 8

 

Weekend 7- 8 oktober

Putse B - Scholieren  5 - 2

Vobako - Cadetten     7 - 1
ATBS res - Reserve   9 - 4
ATBS - Senioren       14-12

 

Weekend 30 september - 1 oktober

Bornem - Cadetten  0 - 5 ff  Bornem !!!

Rijko - Scholieren     5 - 1
Bornem - Reserven  9 - 5
Bornem - Senioren  6 - 9

Zaterdag 23 september
Scholieren Vrij
Cadetten Vrij - Wedstrijd tegen Hove uitgesteld tot 28 oktober
Reserve - Hove     7 - 13
Senioren - Hove    8 - 11

Zaterdag 16 september
Cadetten – Kwik B      1 - 4 => 5 - 0 ff wegens opstelling van niet-speelgerechtigde speler
Reserven – KCBJ       7 - 9
Scholieren – Vobako  2 - 3
Senioren – KCBJ      10 - 10

Weekend 9-10 september
O.Anderlecht - Cadetten   0 - 5 forfait
RKC - Scholieren              5 - 3
Loenhout - Reserven         8 - 9 
Loenhout - Senioren       11 - 11 

Alle wedstrijden van de voorronde in een Excel-bestand

Beker van België
Woensdag 30/08/2006
Geelse
- Loenhout    7 - 11
Tot een stuk in de 2e helft gelijkopgaand, dan wist Loenhout 5 maal na mekaar te scoren. 

Zaterdag 2 september
Reserve - ATBS  5 - 3
Senioren - ATBS  9 - 7
Met dank aan onze toffe barmadam Mieke.

Indeling Senioren voor veldseizoen 2006-2007
4e Klasse A
1 Loenhout
2 Hove
3 KCBJ
4 Geelse
5 ATBS
6 Bornem

GKC Nieuws en Foto´s

Onze kleinste korfballers op training met trainster Liese

Nieuw leven bij GKC: Op 21 augustus werd Marie, het dochtertje van Tom en Elke Jansegers geboren

Fotoverslag GKC familieweekend 14-15 augustus
 

Fun

Oefen vanachter je computer je shot (zeer leuk spelletje en kijk eens naar de highscores als je denkt dat je het goed kan)

Info

Nieuwe leden die wensen aan te sluiten bij Geelse kunnen altijd terecht bij ploegleiders of bestuursleden die aanwezig zijn tijdens de trainingen of wedstrijden.

Meer info vindt u in onze folder.

VELDTRAININGEN (Terrein Vogelzang) voor Voorronde (tot eind oktober) en Eindronde (vanaf maart)
Dat op de terreinen achter de jongensschool in de Vogelzang 81.

Categorie

Uren op woensdag

Uren op vrijdag

Trainer Ploegverantwoordelijken
Cadetten 18u30 - 19u30   Marjan Goovaerts, Mieke Douw, Liese Dierckx Sabine Vangeel en Inge Baeck
Scholieren 19u - 20u   Koen Douw Josette Corstjens en Erik Turlinckx
G-Korfbal 18u - 19u   Koen Douw en Erik Turlinckx Erik Turlinckx
Reserven 20u - 21u30 20u - 21u30 Eddy Lambrechts Rosette Sauviller en Mieke Homblé
Senioren 20u - 21u30 20u - 21u30 Eddy Lambrechts Rosette Sauviller en Myriam Bergmans

ZAALTRAININGEN (Zaal Axion voor alle ploegen)

Categorie

Uren op woensdag

Uren op vrijdag

Trainer Ploegverantwoordelijken
G-Korfbal 18u - 19u  vanaf 8/11   Koen Douw en Erik Turlinckx Erik Turlinckx
Scholieren 17u - 18u  vanaf 8/11   Koen Douw Josette Corstjens en Erik Turlinckx
Cadetten 19u - 20u  vanaf 8/11   Marjan Goovaerts, Mieke Douw, Liese Dierckx Sabine Vangeel, Inge Baeck
Reserven 20u - 21u  vanaf 15/11 19u - 20u30 Eddy Lambrechts Rosette Sauviller en Mieke Homblé
Senioren 20u - 21u vanaf 15/11 19u - 20u30 Eddy Lambrechts Rosette Sauviller en Myriam Bergmans

Spelers, ploegleiders, trainers en bestuur houden zich aan de regels beschreven in dit infoboekje.

Contactinfo

Contactpersoon

Myriam Bergmans, Trichelhoek 14 Laakdal, Tel. 014/86.92.10, voorzitter

GKC speelt thuis zijn zaalwedstrijden in zaal Axion en zijn veldwedstrijden achter de school Vogelzang 81
De trainingen gaan door op woensdag- en vrijdagavond.

Links