Donderdag 31 OktoberChiro JOMESA

Chiro JOMESA Geel-Punt

Chiro Jomesa Punt vind je ook terug op Facebook. Vind onze Facebookpagina leuk.

Belangrijke mededeling van Chiro Punt

Beste Punt- en Gelenaren,

In moeilijke tijden zoals deze is het aan de jeugd om de hulpbehoevenden en mensen die door de huidige omstandigheden niet langer in staat zijn om boodschappen te gaan doen/naar de apotheek te gaan, een handje toe te steken. Daarom heeft de leiding van Chiro Punt beslist om ons steentje bij te dragen.

Voor wie?
Elke persoon die zich in de onmogelijkheid bevindt om naar de winkel/apotheek te gaan of een verhoogd risico loopt en bovendien in Geel woont

Welke diensten bieden wij aan?
Boodschappen doen en/of naar de apotheek gaan voor jou

Hoe pak ik dit aan?
-Een berichtje naar onze Facebook pagina met je adres en boodschappenlijstje volstaat. Wij komen dan zo snel mogelijk bij je langs om het geld op te halen en je boodschappen vervolgens thuis af te leveren. Of je kan een berichtje sturen of bellen naar het nummer 0471342299.
 

Wanneer?
Je mag je berichtje elke dag van de week sturen. We zullen dan zo snel mogelijk de boodschappen leveren.

Op het programma 2019-2020

Hallo allemaal,

Het coronavirus is nu overal in het nieuws en het gespreksonderwerp van de dag. Daarom willen we jullie ook vanuit de Chiro informeren:

Onze Chirowerking zal helaas alle activiteiten (Chirozondagen, Ledenweekendjes, Familiezondag,etc.) NIET laten doorgaan. We blijven de situatie wel opvolgen en houden jullie verder op de hoogte wat deze pandemie betekent voor onze toekomstige activiteiten en evenementen. Voorlopig legt Stad Geel een sluiting van de jeugdwerking voor de komende 3 weken op.

Bedankt voor jullie begrip en we hopen mee om zo snel mogelijk en gezond weer aan de slag te gaan! Groetjes de leiding
Chiro Punt

Wie zijn we ?

 

Wel, we zijn een toffe bende kinderen en leiding bijeen zoals de afkorting Jomesa al doet vermoeden : Jonge mensen samen.
Iedereen vanaf het 1e leerjaar tot het 6e middelbaar is er welkom en je wordt er ondergedompeld in de leuke wereld van spelletjes, samenzijn en vriendschap op elke zondagnamiddag van 14.00 – 17.00 uur achter de jongensschool. We vermaken er ons in het nabijgelegen bos, op onze lokalen boven de school keuvelen we rustig wat bij of we proberen de nieuwste spelletjes uit op de speelplaats.

De vergaderingen gaan door elke zondag van 14u tot 17u. De oudere groepen vergaderen iets langer.
De samenstelling van de leiding vind je hieronder.

Contactinfo

Leiding Chiro Punt

Voornaam Naam Adres GSM E-mail Geboortedatum Groep
Sarai Liekens Steenovens 35 0489/404692 sarai.liekens@hotmail.com 5/05/1999 Jommekes
Julie Verachtert Vogelzang 41 0493/707179 julieverachtert9@gmail.com 17/03/1999 Jommekes
Dries Geukens Larumseweg 123 0497/248045 geukensdries@hotmail.com 11/09/1996 Jommekes
Siebe Ossenblok Rauwelkoven 155B 0496/877851 s.ossenblok@hotmail.com 29/01/1999 Jommekes
Jord Proost Rauwelkoven 105 0497/696215 jord.proost@gmail.com 4/07/2002 Jommekes
Hanne Branckaerts Velveken 102b 0479/135481 hanne.branckaerts@hotmail.com 27/09/1999 Speelclub
Anne Liekens Doornboomstraat 51 0471/558454 anneliekens1@hotmail.com 18/10/2001 Speelclub
Niels Van De Ven Bell-Telephonelaan 6, Oevel 0488/714374 nielsv02@gmail.com 31/07/1998 Speelclub
Fonne Van Loy Rauwelkoven 118 0476/077961 fonne.vanloy2@gmail.com 5/01/2001 Speelclub
Charlotte Peeters Velveken 102a 0498/302408 peeters.charlotte99@hotmail.com 6/10/1999 Rakwi
Laurien Van Nuffel Groententen 4 0477/811761 laurien.van.nuffel@outlook.be 3/01/2002 Rakwi
Stef Peeters Velveken 102 A 0497/193788 stefpeeters2009@hotmail.com 13/08/2001 Rakwi
Matthis vandeperre velveken 59b 0468/155541 matthis.vandeperre@outlook.com 22/11/2002 Rakwi
Julie Branckaerts velveken 102b 0471/276121 branckaertsjulie@outlook.com 22/01/2002 Tito
Michael Gebruers Helleblok 36 0496/150515 michaelgebruers@outlook.com 28/06/1994 Tito
Gilles Liekens Doornboomstraat 51 0499/435627 gillesliekens16@gmail.com 27/11/1998 Tito
Boris Bastiaens Velveken 6A 0470/056079 boris.bastiaens@hotmail.com 21/01/1999 Tito
Mitze Moelants Stokt 61 0494/415678 mitzemoelants@gmail.com 10/01/2001 Keti
Tiemen Moelants Stokt 61 0479/575062 moelantst99@gmail.com 15/08/1999 Keti
Jonas Proost Rauwelkoven 105 0471/342299 jonas.proost@hotmail.com 7/06/1999 Keti

 

Algemeen mailadres Chiro Punt chiro.punt@gmail.com
 

 

Links